Vylaďte svůj byt do posledního detailu!

Chcete se ve svém bytě cítit příjemně? Chcete, aby si stejný pocit z návštěvy u vás odnášeli také vaši přátelé? V tom případě je potřeba zapracovat na tom, jak to u vás doma vypadá.
V první řadě byste se vy sami měli rozhodnout, jaký styl je váš oblíbený, jak byste svou domácnost chtěli zařídit. A je na místě, abyste se rozhodli pro jeden konkrétní styl zařízení bytu a nemíchali dohromady různé druhy nábytku, textilií a dekorací, které společně na jednom místě působí nesourodě. Právě to může být základ toho, proč to u vás doma nepůsobí příliš harmonicky.
jádro čip
Na druhou stranu, rozhodně není nezbytné, abyste se bezvýhradně podřídili vkusu někoho jiného a zařízení svého bytu okopírovali podle zvoleného bytového architekta, bytového studia anebo nějakého návrhu v časopisu. Buďte sví! To je důležité! Nebojte se vtisknout své domácnosti punc originality, aby bylo jasné, kdo na daném místě žije!
A třetí dobrá rada zní – nepodceňujete detaily! I když si pořídíte velice drahý nábytek od známého návrháře, nikde není řečeno, že to u vás doma bude dobře vypadat. Celek je potřeba řešit s citem pro věc, a ten, kdo ho má, si klidně vystačí s tím nejlevnějším nábytkem z bazaru, který svépomocí trochu upraví.
Může se vám stát dokonce i to, že svůj byt vybavíte krásným nábytkem, k němu sladíte textilie i výmalbu stěn, a pořád to nebude ono. Celkovou souhru totiž dokážou narušit i tak zdánlivě nicotné detaily, jako jsou zásuvky a vypínače.
zástrčka symbol

Bílé zásuvky a vypínače na barevných stěnách totiž nevypadají ani trochu dobře, tím si můžete být jistí. Navíc, v dnešní době není ani ten nejmenší důvod, proč byte měli spáchat takový designový přešlap. Od doby, kdy jsou na trhu zásuvky a vypínače modulární řady schneider unica, můžete svou domácnost vybavit elektronickými pomocníky přesně takových barev a tvarů, jaké se k vám do bytu budou nejvíce hodit.