Báječný bazén

Myslím si, že pokud doma vlastníte nějaký bazén, tak budete samozřejmě potřebovat taky bazénovou fólii. A protože pokud nebudete mít bazénovou fólii, tak asi jistě víte, co se stane. Za chvíli budete mít bazén špinavý. Protože my totiž máme doma dva bazény. První bazén máme na přední zahradě a druhý bazén máme na té zadní zahradě. Naše zadní zahrada je o hodně větší, takže tam je taky náš bazén větší. A aby jsme ušetřili peníze, tak jsme koupili bazénovou fólii pouze na ten velký bazén. Protože ten malý bazén moc nevyužíváme. A byla jsem docela překvapená, když nám ta bazénová fólie praskla.

Čistý bazén je krásný.

Vůbec jsem nevěděla, jak je tohle vůbec možné. Protože v návodu se psalo, že bazénová fólie je velmi odolná a že jí jenom tak něco nezničí. A proto jsem byla velmi překvapená, že se to tak nestalo. A tak jsem se ptala přítele a taky mých dvou dětí, jestli o tom něco nevědí. Samozřejmě, že nikdo o tom nevěděl. Byla jsem zklamaná, že musím koupit znovu bazénovou fólii. Protože jsem si řekla, že přece nemůže být náš velký bazén bez bazénové fólie.

Bazén doma je perfektní.

Takhle by tam za chvíli byl úplný bordel. Taky by tam stále plaval nějaký hmyz, že to potom přijde velmi nechutné se v tom koupat. A tak jsem byla ráda, když přítel sehnal někde od známého levně bazénovou fólii. Sice nebyla úplně nová, ale to mě nevadilo. Mě šlo spíše o to, že konečně budeme mít bazénovou fólii do bazénu. Nebude tam padat žádný bordel. Mám s tím totiž velkou zkušenost. Protože v tom našem malém bazénu nemáme vůbec žádnou bazénovou fólii a je tam stále velký bordel. Stále tam plavou mouchy anebo včely. A mi to potom přijde velmi nechutné. Takže jsem ráda, že konečně na velkém bazénu budeme mít bazénovou fólii. Protože bez té bazénové fólie to opravdu nejde. To bychom museli stále měnit vodu. A vy máte nějakou fólii na bazén?