I v exekuci můžete požádat o půjčku.

Jste v exekuci a potřebujete nutně si půjčit peníze, ale banky Vám nechtějí vyhovět? Existuje možnost využít půjčky na občanský průkaz. O co se jedná?

Ať už jste svou mladistvou nerovnovážností nebo z jiného důvodu dostali do dluhu a byla na Vás uvalena exekuce, není to úplně neřešitelná situace. Někdy se může i ve stavu kdy je na Vás vyhlášena exekuce si vzít půjčku na Vaši občanku. Nejedná se o bankovní půjčku, kterou vydávají pouze banky a nahlížejí při každém schválení do registru dlužníku. Tam máte díky exekuci černý puntík a pro banky zdvižený prst. Existují i nebankovní instituce, které nabízejí půjčky i pro jedince, kteří jsou právě v registrech dlužníků vedení, a to jen na občanský průkaz. Taková půjčka na op s exekucí https://lightfinance.cz/zapujcka-se-zastavou-nemovitosti/může mít výhody i nevýhody a je potřeba si vždy zhodnotit, zda je pro Vás jediným východiskem anebo třeba se dá využít i třeba pomoci rodiny nebo přátel.

credit report

Výhody a nevýhody půjčky na občanský průkaz

Jak už bylo uvedené hlavní výhodou je, že získáte půjčku i přes záznam v registru dlužníku, a to jen pomocí Vašeho občanského průkazu, a to většinou v řadě hodin maximálně jednoho dne. Peníze jsou převedené na účet, který u žádosti uvedete. Tyto půjčky naleznete na webu. O půjčku si žádáte pomocí formuláře. Tedy další výhodou je nejen rychlost vyřízení a taky menší administrativní zátěž jak pro společnost, tak také jedince, který o půjčku žádá. Nevýhodou těchto půjček je vysoký úrok a také měsíční nebo dokonce týdenní splátka.

formulář

Jak si požádat o půjčku

Zažádat si o půjčky na op s exekucí není nic složitého. Stačí na webu společnosti, kterou si vyberete vyplnit formulář. Formulář po Vás bude chtít základní údaje jako je celé jméno, bydliště, rodné číslo, samozřejmě číslo občanského průkazu, telefon, email, navolení částky, o kterou chcete žádat, Vaše zdroje příjmu a přibližnou částku příjmu, které Vám chodí každý měsíc na účet. Do žádosti samozřejmě vyplníte i číslo účtu na, které chcete zaslat konkrétní peníze. Po vyplnění odešlete formulář a čekáte na schválení. Výsledek Vám u většiny těchto žádostí dorazí během pár minut SMS zprávou.