Jak zabavit doma děti

Máte doma nějaké malé dítě, které je školkou povinné? Nebo chodí na první stupeň základní školy? Potom pro vás máme skvělý nápad, jak své děti zabavit během dlouhých dnů karantény, nebo během nepřízně počasí! A věřte, že těchto pár tipů určitě musíte vyzkoušet, protože lepší nenajdete!

děti ve škole

První, a zároveň i nejlepší, způsob zábavy z pohodlí domova, je stavba domácích bunkrů a stanů. Hrací stan pro děti https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-hracky-na-ven-a-zahradu/detske-stany-a-domecky-pro-deti/ pomáhá rozvíjet dětskou fantazii a tvořivost. Stan pro děti se perfektně hodí jak do dětského pokojíčku, obývacího pokoje, tak ložnice. Ačkoliv jsou stany opravdu krásné, věřte, že se nejedná pouze o módní záležitost. Dětský stan povzbuzuje fantazii a představivost. Jeden den ze stanu může být zámek pro princeznu, druhý den válečný bunkr a třetí den mimozemská loď. Zkrátka fantazii se meze nekladou a každé dítě si najde svůj způsob, jak stan využít. Prostě určitě neprohloupíte, investujete-li do jednoho!

Pokud nezabere stavění stanů a bunkrů, máme tu pro vás další nápad, jak děti při dlouhých chvílích zabavit – vařte. Ačkoliv se může zdát, že to není aktivita pro děti, opak je pravdou! Mít v kuchyni malého pomocníka se vyplatí zkrátka vždy. Potřebujete oloupat mrkev, nebo třeba zamíchat s omáčkou? Nevadí! Děti pomohou! Mladší děti pak mohou pomoci alespoň při vykrajování perníčků. Zkrátka, pro každého se nějaká vhodná aktivita nejde.

dětské počítadlo

No as poslední možností je hraní her – a to ne těch počítačových! Společenské a deskové hry zabaví malé děti, větší děti, ale i dospělé! Pro každého se nějaká hra najde. Výhodou navíc i je, že se celá rodina krásně sblíží. Budete tak mít krásné vzpomínky po zbytek života. Navíc sousta her je vzdělávacích, takže se i něco zajímavého dozvíte – no nezní to skvěle?

2.5/5 - (2 votes)