Nebankovní hypotéka vám jistě přijde vhod

Když vám v bance nechtějí vyjít vstříc a ani nikde ve svém okolí nenacházíte porozumění anebo pomocnou ruku, tak je ten pravý čas na to, požádat o výhodnou nebankovní hypotéku.

Nebankovní hypotéka se tak může stát ideálním řešením vaší situace, kdy naléhavě potřebujete peníze, ať už je potřebujete na cokoli.
peníze a kufr.jpg

Nebankovní hypotéka se jistě zalíbí především těm, kteří se potýkají třeba se záznamem v registru dlužníků anebo s problémy při prokazování svých příjmů. Záznam v registru totiž můžete získat i z vyloženě hloupých a nepodstatných důvodů a vaše oficiální příjmy se mohou zdát nízké, i když tomu tak ve skutečnosti vůbec není. To ovšem bankovním úředníkům nevysvětlíte, ale nebankovní společnost přesvědčit můžete.

Nebankovní hypotéku bez registru anebo nebankovní hypotéku bez dokládání příjmu jistě uvítáte.
tabulka pod kalkulačkou.jpg

Ovšem i v případě, že výše uvedené problémy nemáte, tak vám mají nebankovní hypotéky co nabídnout . Jedná se hlavně o americkou nebankovní hypotéku, která má stejné výhody a stejně výhodné podmínky jako klasická americká hypotéka, kterou svým klientům nabízejí banky. Mezi její hlavní přínosy patří to, že je bezúčelová, a že za ni budete ručit libovolnou nemovitostí. Nemusíte proto shánět žádné peníze na spoluúčast na půjčce, vhodná nemovitost jako záruka bohatě postačí. A je zde ještě jedna dobrá zpráva – taková nemovitost vlastně ani nemusí být vaše. Když žádnou po ruce nemáte, může se za vás svým majetkem zaručit i někdo druhý – třeba někdo z rodiny anebo z přátel. Jde jen o to, že můžete žádat peníze do výše sedmdesáti procent odhadní hodnoty nemovitosti, takže pokud pomýšlíte na pořádný balík peněz, je potřeba zvolit opravdu hodnotný majetek. Pokud si však vystačíte s malou půjčkou v řádu několika tisíc, klidně můžete jako záruku využít svou zahradní chatku anebo garáž. Sjednat si americkou nebankovní hypotéku je tedy velice snadné.