Nezanedbávejte své zuby

Lidstvo se dělí na dvě skupiny. První z nich se narodili s dokonalým chrupem. Zuby mají od přírody bílé, se silnou zubní sklovinou a rovné. Druhá skupina je na tom o poznání hůře. Pokud tedy i vy patříte k těm, kteří neměli to štěstí a jejich zuby nejsou zrovna reprezentativní, pravděpodobně byste s tím měli rychle něco udělat!

Krásné zuby totiž nejen, že dobře vypadají, ale také zvyšují sebevědomí! Zkrátka pěkný úsměv dělá divy. Nicméně nápravu zkaženého chrupu byste neměli nechat jen tak na někom. Spravení zubu je totiž drahá záležitost, a pokud ji nenecháte na specializovaných odbornících, může se stát, že všechny peníze vyhodíte z okna – a výsledek bude k ničemu. Jedním z takových profesionálů je zubní ordinace Liberec.

rovné zuby

Pravý profesionál vám dá zuby do kupy během jednoho roku! Nicméně základ je rozhoupat se, chtít s tím něco udělat, zvednout telefon a zavolat svému zubaři. Ten vám během první návštěvy udělá kompletní diagnózu a určí vám, jaký je postup vaší léčby. Taktéž by vám měl během první schůzky říct přibližnou finanční náročnost léčby. Vy se následně můžete rozhodnout, zda do toho opravdu chcete jít, nebo ne.

Zubních vyšetření je celá řada. Jedním ze základních je dentální hygiena. Ta pomáhá očistit zuby id zubního kamene. Díky odstranění zubního kamene nebudou vznikat mezizubní kazy. Taktéž zabráníte krvácení dásní a následnému zánětu. Jedná se o velmi důležitou proceduru pro zdraví vašich zubů.

bílé zuby

Další velmi důležitým zákrokem je náprava zkažených zubů. Zde si můžete vybrat, zda chcete zuby napravit bílou, ale placenou výplní, nebo amalgamovou. Ta má tu výhodu, že e zcela zdarma. Volba je na každém jednotlivce.

Poslední velmi častým zákrokem je rovnání zubů. Zde se jedná o zdlouhavou proceduru, která není tak jednoduchá. Nicméně oplátkou vám budou zdravé a krásné zuby, na které budete moci být pyšní.

4/5 - (2 votes)