Nízká hmotnost a snadná manipulace vás mile překvapí

Ať chceme, nebo nechceme, obaly v různých podobách i rozměrech se objevují v našem každodenním životě, a prozatím se ještě nenašlo ideální řešení, které by jejich přítomnost na zemi vyloučilo. Obal je totiž nezbytným prostředkem zamezujícím poškození produktů, vniknutím bakterií a působením řady dalších vlivů, působící na dotyčný předmět. Pro každý druh produktu volíme samozřejmě ten nejvhodnější obal, zajišťující co nejlepší komfort při skladování, či přepravě. Právě se širokou škálou těchto produktů přichází https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky/plastove-obalky-barevne-60-mynaše společnost, zabývající se výrobou velkého spektra obalových materiálů od plastových obálek, uzavíratelných sáčků, přes pytle, fólie, lepící pásky, až po kartonové krabice různých velikostí.
Tři barevné obálky
Zjednodušte si práci při častém zasílání velkého množství zboží použitím některých ze třiceti druhů našich plastových obálek s různými rozměry od 175×255 cm až po velikost 450×550 cm a jsou dodávány v balení po sto kusech. A právě tyto větší velikosti jsou ideální k balení tiskovin a textilu v prostředí zasilatelských obchodů, tedy E-shopů, pro něž je rychlost odbytu zásilek prioritní záležitostí. Naše plastové obálky se vyznačují vysokou pevností a odolností proti otevření, což zajišťuje překládací klopa opatřená kvalitním lepidlem, bránícímu zároveň vniku případné vlhkosti, či prachu. Využijete je i ve sféře skladování, kdy je často zapotřebí odlišit zboží barevně. Právě pro tyto účely jsou naše produkty jako stvořené.
Barevná škála plastové vzorkovnice
Navštivte náš obchod a vybírejte z jednotlivých sekcí produkty, které vám zjednoduší život a ulehčí práci. Nezapomeňte se podívat na naše akce, slevy a výprodeje. Pokud máte specifické požadavky na určitý produkt, spojte se s námi a vaši poptávku vyřešíme obratem k vaší naprosté spokojenosti.