Ochrana bazénu na prvním místě

Každý, kdo se rozhodně pro koupi vlastního bazénu dobře ví, že musí vynaložit veškeré úsilí proto, aby byl vždy v bezchybném stavu. Nejvíc, na co se tedy při jeho vlastnictví hledí je to, aby byla voda vždy čistá, a tedy způsobilá ke koupání. Aby tomu tak bylo, nestačí pouze používat příslušnou chemii, která se postará o vyvážení všech potřebných složek, ale je nutné předejít i nešvaru, jakým je možné napadaní nečistot.
Ochránit tak vaši nádrž před špínou v době, kdy ho nepoužíváte můžete tak, že si pořídíte krycí plachtu na bazén techneco.eu, která se postará o to, aby do vaší vody v době vaší nepřítomnosti nic nespadlo.

bazén venku

Otvory ještě pro větší jistotu

V době nepříznivého počasí vám poslouží krycí plachta jako záruka, že se ve vaší vodě neobjeví žádné napadané listí, jehličí nebo cokoliv jiného, co v průběhu deště může ohrozit jeho perfektní vodu. Aby vám však následkem tlaku v podobě dešťových kapek nespadla do vaší nádrže, disponuje každá speciálními otvory, které nebudou udržovat nahromaděnou vodu uprostřed plachty.

V závislosti od typu vaší nádrže

Máte na výběr zvolit si plachtu, která bude odpovídat rozměrům vašeho bazénu. V nabídce nalezete všechny dostupné a nejvíce používané velikosti, a to jak na kruhový bazén, tak i na ten, který je neobvyklého tvaru (třeba ten obdélníkový).
Pokud však vlastníte bazén, který jste si nechali udělat na míru a nenalezete v sortimentu vhodnou plachtu, která by vám ho zakryla, využijte možnost nechat si ji udělat na míru. V každém ohledu to bude pro vás dobrá investice, která vám usnadní práci s úpravou vaší vody a sběrem nežádoucích nečistot.

muž v bazénu

Odolný výrobek

Krycí bazénová plachta je odolná a dostatečně pevná díky tomu, že je vyhotovenáz vinylu. V době, kdy bazén nebudete využívat nebo jednoduše budete mimo domov, si tak budete moct být jistí, že bude maximálně chráněný před tím, aby se v něm objevily hrubé nečistoty a tím pádem si ho později můžete užívat bez zbytečné práce navíc.