Redukce váhy, která má pozitivní vedlejší účinky

Podle posledních průzkumů stále více lidí bojuje s nadváhou. Mohou za to špatné stravovací návyky, ale také stres a velké pracovní vytížení. A právě i z tohoto důvodu je spousta lidí, kteří svůj boj vzdávají.
§ Je tedy opravdu tak těžké (nebo dokonce nemožné) zbavit se nadbytečných kilogramů?
§ A tím pádem i snížit riziko vzniku některých závažných onemocnění?
o Záleží na způsobu, který svému tělu naordinujete.
Doslova převratnou metodou se stala takzvaná ketodieta neboli dieta proteinová. Proteinová dieta rozhodně není založena na hladovění anebo několikahodinovém týrání těla v posilovnách. Jedná se o přirozené spalování tuků. Jestliže vyzkoušíte některou „klasickou“ redukční dietu, pak většinou budete mít v začátcích úspěch.
– Kilogramy jdou sice dolů, ale bude se jednat s největší pravděpodobností o úbytek svalové hmoty.
– Tuky si v pohodě zůstávají na svém místě.
štíhlá dívka obědvá zdravé jídlo
Díky ketonové (proteinové) dietě se začnete zbavovat právě uložených tukových zásob.V podstatě je to jednoduché. V těle se díky dostatečným dávkám bílkovin a rapidnímu snížení příjmu sacharidů a tuků nastaví takzvaná „ketóza“. V tomto přirozeném biologickém stavu se začnou tvořit ketolátky a ty plnohodnotně nahrazují sacharidy. V žádném případě tedy nehrozí ztráta energie, únava nebo nezvladatelné chutě na sladké.
zaznamenávání váhového úbytku

Vaše fyzička bude zpět

Dobou zprávou je, že má tato dieta i své vedlejší účinky. V tomto případě ale pouze pozitivní. Společně s tukovými zásobami odcházejí z těla i toxické látky.
§ Vaše tělo se prostě zbaví všeho, co ho zatěžuje.
§ Kromě toho se sníží i hladina cholesterolu v krvi a klesá produkce inzulínu.
Budete prostě hubnout a zároveň se dostávat do dávno ztracené fyzické kondice.Je ale nutné v průběhu této diety konzumovat pouze potraviny, které jsou vhodné. Nemusíte se obávat jednotvárnosti – výběr je skutečně velký.