Seriály na HBO, které by měl vidět každý

Seriály na HBO, které by měl vidět každý

Když se začnete dívat na seriál, je to jako kdybyste začali žít nový život. Nový život, který začal žít mnoho jiných lidí a vtělujete se do jedné a té samé postavy. Můžete se dívat s partnerem a pokaždé, když vyjde nový díl, si večer sednout k televizi a pustit si jej. Na HBO najdete několik seriálů, které jistě musíte vidět.

 nohy u obrazovky

Game of thrones

V překladu Hra o trůny. Seriál, který otřásl celým světem. A nesmíte se divit, seriál je totiž skvěle natočený, má propracovaný příběh a nečekané závěry. Dávejte si však pozor, aby vás seriál nechytl natolik, abyste zanedbávali své povinnosti. Díly jsou v delší než 45 minut, často kolem 50 minut až hodiny. Seriál je natočený dle několik knih, z nichž jedna má stejný název jako tento seriál. Autorem knih je George R. R. Martin.

 mapa v knize

Chernobyl

Taktéž velmi oblíbený seriál, který se ovšem rozšířil mnohem rychleji. Jedná se o minisérii, která utváří obraz z havárie Černobylu. Pro autentičnost samozřejmě seriál není přesně dle skutečnosti, avšak stále je to velmi povedené a poměrně reálné vyobrazení. Musíte však předem počítat, že se v seriálu objeví důsledky radiace a následné způsoby odbourávání radioaktivity, například u zvířat. Seriál je smutný, ale velmi nakažlivý.

 

Sex ve městě

Seriál, který vznikl již v roce 2003 a taktéž je vytvořen zásluhou HBO. Tento seriál popisuje osudy novinářky Carrie Bradshawové a jejích třech kamarádek Mirandy, Samanthy a Charlotty. Každá z nich má své osobité vlastnosti, tíhnout k módě, a v seriálu se rozvíjí jejich osudy s jejich partnery.

 

Misfits: Zmetci

Seriál, který vznikl v roce 2009. Jedná se o partu odsouzenců k nuceným pracím, které zasáhl blesk během bouřky, čímž získali různé schopnosti. Postavy se mění a jejich osudy často směřují k jedinému konci. Seriál je vtipný, objevují se zde vulgarismy a sexualita. Příběh má však zajímavé zvraty, které se nakonec svérázným způsobem vyřeší.

 

Young Sheldon

No a pokud se chcete seznámit s osudy toho nejzajímavějšího člověka ze seriálu Teorie velkého třesku, jistě neopomeňte tento seriál, který je vtipný, sarkastický, ale rozhodně návykový.