Seriály na HBO, které by měl vidět každý

Když se začnete dívat na seriál, je to jako kdybyste začali žít nový život. Nový život, který začal žít mnoho jiných lidí a vtělujete se do jedné a té samé postavy. Můžete se dívat s partnerem a pokaždé, když vyjde nový díl, si večer sednout k televizi a pustit si jej. Na HBO najdete několik seriálů, které jistě musíte vidět.

nohy u obrazovky

Game of thrones

V překladu Hra o trůny. Seriál, který otřásl celým světem. A nesmíte se divit, seriál je totiž skvěle natočený, má propracovaný příběh a nečekané závěry. Dávejte si však pozor, aby vás seriál nechytl natolik, abyste zanedbávali své povinnosti. Díly jsou v delší než 45 minut, často kolem 50 minut až hodiny. Seriál je natočený dle několik knih, z nichž jedna má stejný název jako tento seriál. Autorem knih je George R. R. Martin.

mapa v knize

Chernobyl

Taktéž velmi oblíbený seriál, který se ovšem rozšířil mnohem rychleji. Jedná se o minisérii, která utváří obraz z havárie Černobylu. Pro autentičnost samozřejmě seriál není přesně dle skutečnosti, avšak stále je to velmi povedené a poměrně reálné vyobrazení. Musíte však předem počítat, že se v seriálu objeví důsledky radiace a následné způsoby odbourávání radioaktivity, například u zvířat. Seriál je smutný, ale velmi nakažlivý.

Sex ve městě

Seriál, který vznikl již v roce 2003 a taktéž je vytvořen zásluhou HBO. Tento seriál popisuje osudy novinářky Carrie Bradshawové a jejích třech kamarádek Mirandy, Samanthy a Charlotty. Každá z nich má své osobité vlastnosti, tíhnout k módě, a v seriálu se rozvíjí jejich osudy s jejich partnery.

Misfits: Zmetci

Seriál, který vznikl v roce 2009. Jedná se o partu odsouzenců k nuceným pracím, které zasáhl blesk během bouřky, čímž získali různé schopnosti. Postavy se mění a jejich osudy často směřují k jedinému konci. Seriál je vtipný, objevují se zde vulgarismy a sexualita. Příběh má však zajímavé zvraty, které se nakonec svérázným způsobem vyřeší.

Young Sheldon

No a pokud se chcete seznámit s osudy toho nejzajímavějšího člověka ze seriálu Teorie velkého třesku, jistě neopomeňte tento seriál, který je vtipný, sarkastický, ale rozhodně návykový.