Splňte si sen akčního hrdiny

Nemusíte se stát filmovým hercem, nebo kaskadérem, abyste si mohl splnit sen o dobrodružství tajného agenta ve filmu. Můžete každý den sedět v kanceláři, nebo pracovat na stavbě. Ale také můžete každý večer být oním tajným agentem! A to zcela nezávazně pod hlavičkou nějaké státní organizace.

Zahrajte si na tajného agenta, který musí přežít. I když jde pouze o hru ve speciálních podmínkách https://www.lazerfunpraha.cz, věřte, že zvýšeného adrenalinu prožijete víc, než filmový herec na plátně v té samé roli!

skupina-mensi

Oslovte kamarády.

Neříkejte, že nemáte dost kamarádů, nebo spolupracovníků ze stavby, kteří by se neradi odreagovali hrou v laserové aréně. Domluvte se, najděte společný termín a na těch pár minut se oddejte pravidlům hry, která Vás promění v akční specialisty na přežití! Uvidíte, jaké nadšení prožijete po splnění cíle.

A nepůjde jen o to, kdo vyhraje. Všichni zúčastnění prožijí návrat do dětských let, kdy jste pobíhali po dvorku s bambitkou, nebo dřevěnými replikami zbraní. V mužích přece je ukryta ona vášeň pro boj. Muži mají ve svém naturelu zakódováno, že musí chránit. A v této laserové hře se mužská podstata dokonale vyřádí!

Na ženy nezapomínejte.

I když tato hra není určena pouze mužům. Ani ženy v laserové aréně nejsou výjimkou! A ty mnohdy vítězí díky svému umění strategie a vyčkávání. Oslovte tedy i ženy ze svého blízkého okolí a ukažte, co ve Vás je. Utkejte se na poli strategie a laserových zbraní. Vaše drahé polovičky jistě Vaši výzvu přijmou bez potíží! Kdo nakonec bude ten, který dokáže ochránit? To se dozvíte až po dokončení hry u stolu, na kterém Vás čeká občerstvení, jaké si budete přát.

DSC_0208

Právo na odvetu musíte přijmout.

A pokud se někomu v tomto momentě nezadaří, určitě domluví termín na odvetu. Má na ni právo. A Vy tuto výzvu neodmítejte. Není důvod nezopakovat si tento jedinečný zážitek v laserové aréně znovu! Dejte šanci poraženým. Ať Vám příště předvedou, co umí.