Stále pod tlakem – přesto bezpečné

Pneumatické stany se stávají čím dál více oblíbenými všude, kde se dají využít klasické nůžkové stany. Jednou z oceňovaných vlastností je nízká váha a malé přepravní rozměry.

stany

  • Jedná se o nafukovací reklamní stánek, který není vybaven žádným ventilátorem a díky tomu, že si dokáže udržet stálý tlak, stává se nezávislým na přívodu elektrického proudu.

Další výhodu uživatelé spatřují v atraktivním aerodynamickém tvaru a možnosti celoplošného digitálního potisku opláštění. Plocha, kterou můžete využít k potisku, se skládá z více než čtyřiceti metrů čtverečních. Samotné rozložení stanu nezabere více nežli několik málo minut. Lanky nebo kolíky se snadno zajistí i v případě špatného počasí. Dá se také zajistit zátěžemi o patnácti kilogramech. Pneumatické párty stany jsou sice pod stálým tlakem, to ale nikterak neubírá na jejich bezpečnosti.

  • Náhlé výkyvy tlaku, které jsou způsobené změnami okolní teploty, jsou redukovány bezpečnostními ventily.

Tyto ventily chrání stan před prasknutím. Stálý tlak vzduchu se udržuje pomocí odolných a těsných vložek instalovaných v nohách stanu. Díky tomu odpadá nutnost používat ventilátor.

Konstrukci neohrozí ani vítr ani déšť

Stan díky svému kvalitnímu zpracování odolá i silným poryvům větru. Uvádí se rychlost až třicet osm kilometrů za hodinu. Což už se řadí podle Beaufortovy stupnice mezi opravdu silný vítr. Propracování stanu také zajistí, že se případě deště nebude na střeše shromažďovat voda. Zipy jsou oboustranné a tím pádem je možné zapnutí potiskem dovnitř nebo ven. Podle toho, co je v dané situaci vhodnější.

párty stany

  • Přímo pro párty stany jsou navrženy a vyrobeny stoly a židle.
  • Materiálem je Polyetylen, kombinovaný s ocelí.

    • Nábytek je ošetřený práškovou barvou.

Praktickým doplňkem jsou přepravní kolečka, která usnadní manipulaci se složeným stanem většího typu.