Taková novinka se musí oznámit

Je vcelku přirozené, že žádost o ruku a následně svatební plány je třeba řádně oznámit. Nejprve si pozornost zaslouží rodiče a poté ostatní příbuzenstvo a přátelé. Přirozeně, že nejčastějším způsobem jak sdělit tuto úžasnou novinu, bude skrze svatební oznámení. Nebude to sice hned, protože na oznámení je třeba uvést velmi důležité informace, jako je samozřejmě místo svatebního obřadu a den a čas, kdy všechno vypukne. Když ovšem tyto informace jsou již zcela jasné, tak nebrání přistoupit k dalšímu kroku a to k výběru nejen oznámení, ale dalších možných tiskovin a dekorací.
luxusní vykrajované svatební oznámení

Ne vždy jde všechno jednoduše

Je pravdou, že pokud je něco ve větší nabídce, tak to dá pořádně zabrat a tak bohužel je před snoubenci nelehký úkol. Vybrat si správné svatební oznámení http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ zabere chvíli času. Možná vůbec není od věci si trochu udělat představu, o tom, jaká forma by byla ta nejlepší. Zdali fotografie, karikatura nebo jen náčrtek siluety ženicha a nevěsty. Nepřeberné množství designů a provedení je daleko obšírnější, než se zdá. Ono na druhou stránku je to dobře, jelikož takto si skutečně může vybrat každý. Provedení většinou vystihuje vkus nebo zaměření daných osob. Někdo má rád spíše humorné podání a jiný bude preferovat luxusní barvy a moderní tvorbu.
papír (má jiný design, než bílý) s rámečkem a květinovou dekorací

Text je velmi důležitý

Pokud se úspěšně vydaří určit vzhled, tak rozhodně tato patálie ještě nekončí. Vymyslet text totiž vůbec není jednoduchá záležitost a bez něho to zase nepůjde. Inspiraci lze najít v knihách nebo na internetu, ale i přímo u firmy, která bude veškeré tiskové práce provádět.
velmi jednoduše vyobrazené postavičky nevěsty a ženicha
Na co nesmí snoubenci zapomenout?
– Celé jméno ženicha a nevěsty většinou bez uvedení titulů.
– Datum a přirozeně čas svatebního obřadu.
– Místo, kde se bude svatební obřad konat.
– Neměla by chybět ani adresa bydliště obou dvou. Především je to proto, že jim chtějí popřát všichni ti, kterým bohužel v tomto termínu nevyjde volno, aby se dostavili na svatební obřad nebo hostinu.
– Moderním trendem je zřizovat svatební web, kde se uvádí všechny podstatné informace o svatbě, tak pokud něco takového existuje, tak též napsat odkaz na webovou stránku, případně i s heslem.