Tipy na Vánoční dárky

Zavázali jste se, že letos začnete s vymýšlením a nákupem vánočních dárků včas? Pak je tento článek přesně pro vás. Zvlášť u některých členů naší rodiny může být velmi těžké vymyslet, jaký dárek by je opravdu potěšil a vykouzlil jim úsměv na tváři. S našimi radami to však hravě zvládnete a před Vánoci budete mít konečně čas vychutnat si tu pravou vánoční atmosféru naplno, bez zbytečného stresu a kupování dárků na poslední chvíli.

zabalený dárek

Nová elektronika

Tento tip může znít naprosto neoriginálně, ale opak je pravdou. Nový mobilní telefon jako dárek se hodí například i pro prarodiče. Nekupujte však nejmodernější smartphone s mnoha funkcemi, který by byl pravděpodobně velmi složitý. Dnes jsou na trhu k dostání také mobilní telefony pro seniory, které jsou přizpůsobeny právě jejich potřebám.

Pokud je však vaše babička či děda fanoušek elektroniky, kupte jim pod stromeček nový chytrý telefon. Následně je můžete například naučit používat videohovory, věřte že budou rádi. K novému mobilu nezapomeňte dokoupit také nutné příslušenství jako je například obal. Kryt Huawei P30 Lite navíc už v těchto dnech seženete za skvělé ceny, takže neváhejte a zakupte první vánoční dárek již nyní.

chytrý telefon

Voucher do kadeřnictví či barbershopu

Tento dárek je univerzální, jelikož se hodí jak pro muže, tak pro ženy. Ceny za kadeřnické služby nebo pánské holičství se dnes mohou vyšplhat opravdu velmi vysoko. Proto vaše blízké jistě potěší poukaz do salónu, kde se profesionál postará o jejich účes. Mnoho kadeřnictví rovněž nabízí také konzultace, které mohou být velmi užitečné.

Poukaz na zážitek

Mnohdy udělá tento dárek daleko větší radost, než materiální věc. Pokud opravdu nevíte, co dát mamince nebo tatínkovi, věnujte jim například poukaz do wellness. Vaši rodiče si jistě zaslouží pár chvil klidu a odpočinku. Naopak, pokud mají rádi dobrodružství a nebojí se žádných výzev, obdarujte je poukazem na nějaký adrenalinový zážitek, na který do konce života nezapomenou.