Žádný taxík, ale vlastní vůz i přes alkohol

Vždy se obáváte toho, že musíte řídit, když jedete na akci? Chcete si konečně také užívat a vypít si? Jenomže s automobilem to nejde? V tom případě využijete odvozu! A jak? Je to velice jednoduché!

Jste z hlavního města? Myslíte, že by se něco podobného hodilo? V tom případě vyzkoušejte odvoz vozu praha.

Na akci se přece chodíváme bavit. Jenomže v některých případech nás omezuje možnost dopravy. Nechcete se trmácet metrem nebo tramvají? Raději byste volili vůz? Máte to kus cesty? Nebo špatné spojení? Prostě chcete nebo potřebujete jet svým vlastním vozem? Nemáte ho jak dostat zpátky? Chtěli jste si totiž užít a trochu nebo klidně i více popíjet alkohol? V tom případě můžete využít právě odvozu vozu.

řidič

Co to znamená? Systém je velice jednoduchý! Stačí si v průběhu večera zavolat odvoz. Už žádné taxíky, ale odvoz vozidla i s Vámi. Nebudete potřebovat žádný taxík, pojedete totiž vlastním autem, ale samozřejmě ne jako řidič, ale povezete se jako spolujezdec. V žádném případě nesmíte po pití jakéhokoliv druhu alkoholu v jakémkoliv množství řídit! To je přísně zakázáno a také se to trestá, na to musíme vždy pamatovat, ale proč se zbytečně namáhat, když to jde tak snadno.

řidič automobil

Zavoláte si službu, řeknete, kam mají přijet, na jaké místo se pojede, čím se pojede, stačí typ vozidla a ještě si společně upřesníte čas, kdy vlastně chcete odvézt a kdy mohou přijet. Pak už jen stačí se podívat na zprávu, přijde sms, ve které bude popis auta, které pro Vás přijede, abyste se našli, a vše je zařízeno.

Jakmile přijde vůz obsahuje dva řidiče, jeden nastoupí do Vašeho vozidla jako řidič, Vy budete spolujezdec, jedete třeba domů z akce, a za Vámi pojede druhý automobil s řidičem, který vyzvedne na místě dokončení jízdy svého řidiče a odjedou. Tak je to jednoduché.

Využít to můžete naprosto kdykoliv a kdekoliv. Narozeniny, svátky, křtiny, svatby, oslavy, firemní večírky, akce nebo jen když jdete s kamarády na pivo či s přítelkyní na dobrou večeři a chcete si dát i sklenku vína. Nemusíte nechávat auto někde do druhého dne, užijete si, a v noci odjedete a budete doma i s autem jenom nebudete řídit!